Doğallık için ileri teknoloji!

Dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, fabrikasını modern yatırımlarla Avrupa Birliği standartları düzeyine taşıyan Yörükoğlu, günde 1250 ton çiğ süt işleme kapasitesine sahiptir.

Birinci Tesis 15.000 m2 kapalı toplam 35.000 m2, ikinci Tesis 32.000 m2 kapalı, toplam 85.000 m2 alana sahip modern ve teknolojik tesislerinde, doğaya saygılı ve tüketici odaklı bir çalışma prensibi yürütülüyor. Gelişmiş tesislerde toplanan sütler, her türlü kalite kontrol analizlerinden geçirilerek, doğallığını ve besleyici özelliklerini korumaları için pastörize ediliyor. Son teknoloji ile hazırlanan üretim proseslerimizden steril ortamda el değmeden paketlenen ürünlerimiz sizlere hijyenik ve güvenli ambalajlarda sunuluyor. Doğallıkla aranıza hiçbir şey girmesin diye, hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor. Ayrandan yoğurda, peynirden tereyağına kadar tüm lezzet yelpazesini bu doğallıkla size sunuyor. Böylece Toroslar'ın en lezzetli süt ve süt ürünleri, tüm saflığıyla sofralarda yerini alıyor.

2017 Yılı itibariyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na bağlı faaliyet gösteren Yörükoğlu AR&GE Merkezi ile firmamızın marka değerini artırmış olup vizyon ve prestij kazandırmıştır. AR&GE Merkezimizde üniversiteler ile birlikte yürütülen akademik çalışmaların yanı sıra fonksiyonel & inovatif ürün geliştirme çalışmaları gerçekleşmektedir.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi KABUL EDİYORUM