Doğallığın kalitesi...

Doğallığı ve saflığı temsil eden bir firma olarak amacımız; müşterilerimize güvenle tüketebilecekleri, doğallığından hiçbir şey kaybetmemiş, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak, firmamızın gelişimini ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır.

Bu amacı gerçekleştirmek için yasal ve teknik mevzuat şartlarına uyum sağlıyor, müşterilerimizin sağlığına yönelik her türlü tehlikeye karşı gerekli kontrol önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Ürünlerimizin kalitesini, güvenliğini ve faaliyetlerimizin etkinliğini sürekli iyileştiriyoruz. Sürdürülebilir kalitemiz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sahip olduğumuz TSE-ISO 9001:2015 ve TSE-ISO 22000:2005 belgeleri, başarı faaliyetlerimizin sürekliliğini garantiliyor.


Doğal lezzetleri sahiplenen Yörükoğlu; çevre sağlığını ve güvenliğini korumayı, çevre kirliliğini önlemeyi ve geri dönüşümü sağlamayı önemli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Hammadde ve girdilerimizin temininden, mamullerimizin teslimine kadar olan tüm aşamalarda insan ve çevre sağlığını ön planda tutuyor, hijyen ve sanitasyon kurallarından taviz vermiyoruz.

Kaliteli üretimin yanı sıra; tüm personelimizin sağlığının, güvenliğinin ve sosyal haklarının korunması bizim için en öncelikli görevler arasında yer alıyor. Çalışanlarımızın eğitim ve motivasyonunu artırmak amacıyla; firmamızdaki herkesin kalite, gıda güvenliği, çevre ve iş güvenliği konularında gerekli bilince sahip olmaları için gerekli çalışmaları organize ediyoruz. Bu doğrultuda tedarikçilerimizi de kalite ve güvenliği oluşturmadaki en önemli ortağımız olarak görüyoruz.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi KABUL EDİYORUM